2019 yılında Los Angeles, CA’da kurulan Puff Bar , şirketini üç ana değer üzerine kuruyor: sadelik, değer ve – en önemlisi – geleneksel sigara içmeye daha sağlıklı bir alternatif olduğuna inandığımız şey. Bu yolu korumak için, tüm bu kriterleri karşılayan ve aşan bir ürüne ihtiyacımız var.

 

Sadelik , Puff’ Bar ın can sıkıcı bileşenlerden garip jargona kadar birçok yeni vaper’ın yüzündeki acı durumunu anlaması anlamına gelir. Sonuçta, insanlar zamanlarının yarısını Google’da cevap aramak için harcamak zorunda kalırsa vaping (buharlama) nasıl basit olabilir?

 

Değer de önemlidir. Sigara içmek ucuz değildir, bu yüzden sizi sadece sağlık nedenleriyle değil, aynı zamanda zor kazanılan paranızı daha fazla harcamanıza engel bir yol olarak motive eden bir ürün istiyoruz.

 

Asıl zorluk, bizimle konuşan ve her üç değeri temsil eden bir vape cihazı bulmaktı. Çok sayıda e-sigara seçeneğine baktıktan sonra, Puff Bar tek kullanımlık cihazı tasarladık – aksi takdirde doymuş bir pazarda bir mücevher üretmeniz gerekir.

 

Buharı içinize çekerek aktive edilen tek kullanımlık bir cihaz olarak Puff Bar‘ın tasarımı olabildiğince basittir .

 

Meyveler, tatlılar, içecekler ve düzenli tütün gibi şeyleri kapsayan 24’ün üzerinde farklı lezzet ve aroma çeşidi sunuyoruz. Bu seçenekler arasında tek problem hangisini en çok seveceğinize karar vermek olacaktır.

 

2019’dan bu yana, en iyi cihazları ve lezzetleri sağlama tutkumuz bizi tek kullanımlık cihazlarda endüstri lideri yaptı. Her gün, size, vaping deneyiminizden gerçekten zevk almanız için bir neden, titiz ve hevesli olarak ürünlerimizi geliştirmenin yollarını araştırıyoruz.

 

Puff Bar ın sürekli büyüyen 100’den fazla kişiden oluşan ekibi, çeşitli lezzetleri ve güvenilir cihazları ile yenilikleri yakından takip edip, yorulmadan çalışıyor.

 

California’yı ev olarak adlandırmamıza rağmen, tek alanla sınırlı olmaktan çok uzaktayız. Aslında, dünya çapında bir mevcudiyetimiz var, Puff’ımızı Amerika Birleşik Devletleri ve diğer kıtalardaki müşterilere tek kullanımlık olarak gönderiyoruz.

 

Doğru nikotin seviyesini veya daha fazlasını elde etmenizi sağlayan bir lezzet bulacaksınız. Puff Bar ihtiyacınız olan her şeye sahiptir ve vape konusunda her ihtiyacı karşılamak için elimizden geleni yapacağız. Memnuniyetinizi ve isteklerinizi ama en önemlisi, sigarayı bırakmada başarılı olmanızı istiyoruz.